Vlastní kulička nebo sada kuliček na přání Zobrazit větší

Vlastní kulička nebo sada kuliček na přání

VLASTNI

Toužíte po kuličce na přání? Chtěli byste jinou velikost nebo barvu kuliček a nebo úplně jiný motiv? Rádi splníme vaše přání.

Více informací

Přidat na seznam přání

Více informací

Rádi pro vás vyrobíme kuličku nebo sadu kuliček na přání. Dejte nám vědět, o jaký počet kuliček máte zájem, v jakých barvách a s jakým motivem. Můžete si také vybrat, jestli chcete do kuliček zaplstit šantu kočičí, kozlík lékařský nebo kuličky nechat bez bylinek.

Je také možné vyrobit kuličky, které budou sloužit jako bytová dekorace nebo komponent pro vaši další tvorbu (například šperky).

Kontaktujte nás se svými představami a domluvíme se na výsledné podobě zboží přímo pro vás. Jakmile si dohodneme všechny podrobnosti, budeme schopni určit cenu a termín zhotovení a vystavíme pro vás zboží s rezervací, které si následně objednáte. 

Kuličky vyrobené na zakázku zasíláme pouze po zaplacení částky na účet předem, nelze hradit dobírkou. Při objednávce kuliček na přání v hodnotě vyšší než 1500 korun je nutno uhradit předem zálohu 50 %. Vše si společně potvrdíme přes e-mail.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: